EN

Csodadoktor Mucize Doktor Bölüm 1,2,3,..25 Film Izle Tam Açıklama

Bu “Csodadoktor Mucize Doktor” adlı harika bir film. Film, otizmli özel bir çocuk ve bir doktor olan Ali’nin hayatını anlatıyor. Ali birçok zorluğa rağmen pes etmemiş ve her zaman umudunu korumuştur. 1’den 25’e kadar tüm bölümleri kieuchinhqs.com web sitesinden izleyebilirsiniz. “Csodadoktor Mucize Doktor” ile dokunaklı ve umut dolu bir yolculuğa hazırlanın!

I. Filmin özeti csodadoktor

“Csodadoktor” filmi otizmli ve savantlı bir çocuk olan Ali’nin zorlu yolculuğunu ve yükselişini anlatıyor. Ali fakir bir ailede yaşamaktadır, otizm ve savant sendromuna sahiptir ve günlük hayatta büyük zorluklar yaşamıştır.

Ali, otizm nedeniyle birçok iletişim sorunu yaşıyor ve genellikle sosyal olarak dışlanıyor. Sadece iki yakın arkadaşı var: kardeşi ve tavşanı. Ancak iki arkadaşı da ölünce Ali’yi yalnızlık ve pişmanlıkla baş başa bırakır.

Ağabeyinin ölümü üzerine babası tarafından reddedilen Ali, yetimhanede büyümüştür. Bu sırada savant sendromu sayesinde mükemmel tıbbi becerilere sahip olan Dr. Adil, Ali’yi keşfeder ve onunla ilgilenir. Adil, Ali’nin özel potansiyelini fark eder ve onun amigo kızı ve motivasyon kaynağı olur.

csodadoktor magyar film
csodadoktor magyar film

Zorlukların üstesinden gelen ve sosyal engelleri aşan Ali, tıp fakültesine girdi ve birincilikle onurlandırıldı. Adil’in çalıştığı hastanede asistan cerrah olarak göreve başladı. Hastane yönetiminden bazı kişiler Ali’nin hastalığından dolayı yeteneklerine inanmasa da Adil, Ali’nin arkasında durmuş ve Ali’nin hastanede çalışmasını onaylamıştır.

Ali hastanede geçirdiği süre boyunca birçok zorluk yaşadı ve yeni insanlarla tanıştı. Hastaları ve ölüm kalım ameliyatlarını çevreleyen hikayeler, Ali’nin hayatını ve kendine bakışını değiştirmiştir. Ali, sabır ve kararlılıkla herkesin zorlukların üstesinden gelebileceğini, başarabileceğini kanıtlayarak çevresindekilere ilham ve umut oldu.

“Csodadoktor” sevgi ve güvenin mücadelesi, yükselişi ve gücü hakkında bir hikaye. En önemlisi de bu film kimsenin farklı olduğu için dışlanmaması gerektiğini ve herkesin sevilmeyi ve kabul edilmeyi hak ettiğini hatırlatıyor.

II. Mucize Doktor (csodadoktor) 25. Bölüm Özeti

Kıvılcım’la savaşmaya karar veren Beliz, yeni kliniği tekrar açıp bir de üstüne cerrahi bölüme yeni bir asistan alınca kılıçlar yeni baştan çekilir ve bu sefer kavga iki kişinin kovulmasına kadar varır. Öte yandan yeni asistan Damla herkesin dilindedir ama kimse bu hırs küpü kıza nasıl yaklaşacağını pek bilememektedir. Ve Ali, bir hastaya söylememesi gereken bir şey söyleyince kendini tekrar Tanju’nun hedefinde bulur.

csodadoktor
csodadoktor

Kıvılcım’la mücadele etmeye karar veren Beliz, yeni bir klinik açıp cerrahi bölümüne yeni bir asistan alınca, yine kılıçlar çekilir ve bu sefer mücadele ikiliyi kovma noktasına kadar tırmanır. Öte yandan yeni asistan Damla’yı herkes tanır ama kimse bu açgözlü kıza nasıl yaklaşacağını bilemez. Ali hastaya söylememesi gereken şeyleri söyleyince Tanju’nun hedefi olur.

https://www.youtube.com/watch?v=-pc2hz5kC98&t=0s

OYUNCULAR: Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hayal Köseoğlu, Reha Özcan, Zerrin Tekindor.
YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YAĞIZ ALP AKAYDIN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM

 

Related Articles

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Check Also
Close
Back to top button